Misafir Yazar – Yeni Konu

Katılımınız bizim için önemli! Huglero’da misafir yazar olarak, sizin için önemli olan konuları insanlarla paylaşıp, ilgi çekici ve güzel olayları, temiz bir dünyada yaşamayı, hayvanlara sahip çıkmayı insanlara öğretebilirsiniz! Editörlerimiz, gönderilerinizi daha da parlatıp hatalarından arındırmada sizlere yardımcı olacaktır.

Bir kaç tarif;

İstediğiniz her konudan yazabilirsiniz. Ancak belirttiğimiz gibi, önceliğimiz yeşil bir dünya. Doğayla barışık çevreci teknolojiler, ilginç gelişmeler, bitkiler ve hayvanlar… Yazınız bir kategoriye ait değilse ‘blog’ kategorisinde yayınlanabilir.

Aklınızda bulunsun;

  • Bildiğiniz bir alandan yazın. Eksik ve yanlış bilgi dolu bir makale yazarak okurlarınızı üzmeyin.
  • Orijinal olun. Başka yerlerde paylaşılmış yazıları kopyala yapıştır yapmak, yazar kimliğinizi komik duruma düşüreceğinden, sizin kendi kaleminizden çıkan kelimeler her zaman en iyisidir. Bir yerden alıntı içeriyorsa alıntının geldiği yeri gösteren sayfa linkini mutlaka ekleyin.
  • Türkiye cumhuriyeti yasalarına, kurucularına ve mevcut yöneticilerine hakaret, iğneleyici sözler vs. gibi yazılar yayınlanmaz.
  • Sağlam bir giriş yapın. Okurunuz bir kaç satır sonra okumayı bırakmasın, devamını merak etsin.
  • Yazıya eklediğiniz linkler spam sayfalara yönlendiriyorsa kaldırılır. Kimliği olan geçerli sayfalara link verin.
  • Kural değil, kültürdür. Konuk yazar (Guest blogger), yazısının altına yapılan yorumlara cevap verir. Bu yüzden takipçilerinizi cevapsız bırakmayın.

Anonim Gönderi

3+3=