Blog

Türkiye’nin Drone İle Çekilmiş Mükemmel Manzara Videosu

Türkiye manzara videolarına bir çok yerde denk gelmiş olabilirsiniz ama bu video çok daha yüksek çözünürlüklü ve çok daha kontrast renklere sahip drone videosu. Ülkemizin mükemmel doğal güzellikleri olduğundan, hatta kimileri için ulaşılması hayal edilen bir cennet olduğundan kimimiz farkında bile değilken dünyada bir çok insan her yıl akın akın bu güzellikler için Türkiye ziyareti gerçekleştiriyor.

Türkiye manzara videoları. Türkiye'nin eşsiz güzellikleri https://huglero.comAwesome Landscape video of Turkey https://huglero.com
İstanbul Kız Kulesi

Arka planda sizi rahatlatıp sakinleştirecek bir piyano eşliğinde çekilmiş bu eşsiz Türkiye manzaraları videosunda Edirne’den Kars’a ülkemizin güzellikleri kuşbakışı gösterilmiş. Benim en çok sevdiğim kısımlardan birisi videnun başında görünen ve o peri masallarını andıran Rize Kıble Dağı Camii’nin yanı sıra, Kapadokya Peri Bacaları üzerindeki yüzlerce balonun uçarken çekildiği yüksek çözünürlüklü o eşsiz güzellik.

türkiye manzara videoları,türkiye manzaraları https://huglero.com/

Bu da ilginizi çekebilir: Yanan Notre Damme Katedrali Yeniden İnşaa edilebilir

Yine o doygun renklerle gösterilmiş Trabzon Sümela Manastırını kendim gittiğimde bile bu kadar canlı görmemiştim.

Bazen düşünüyorum, ülkemiz o kadar güzel ki, zamanında atalarımızın mirası olan bu toprakları başkası alsa, buraları daha da cennet yapar, etrafına tel örgü çeker bizi de içine vizeyle bile almazdı. Demek istediğim, ülkemizin bu eşsiz güzelliklerinin kıymetini daha çok bilmeli, daha fazla korumalı ve güzelleştirmeliyiz.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu