Blog

Thor Love and Thunder Fragmanında Christian Bale ‘Tanrı Kasabı Gorr’ Olarak Karşımıza Çıktı

Christian Bale yeni Thor'da oyunculuk yeteneklerini kötülük yaparak gösteriyor

Thor, elinde Mjölnir ve yanında bazı arkadaşlarıyla 8 Temmuz’da vizyona girecek olan “ Thor Love and Thunder ” ile beyaz perdeye geri dönüyor. Christian Bale’e filmin kötü adamı Gorr the God Butcher olarak ilk kez burada göreceğiz.

Thor Love and Thunder

Taika Waititi'nin yönettiği Marvel filmi olan bu serinin devamı film, 2017 yapımı “Thor: Ragnarok”un devamı niteliğinde https://huglero.com
Gorr the God Butcher

Taika Waititi’nin yönettiği Marvel filmi olan bu serinin devamı film, 2017 yapımı “Thor: Ragnarok”un devamı niteliğinde ve Thor’un 2019’daki “Avengers: Endgame”in ardından Marvel Sinematik Evrenine dönüşünü işaret etmekte.

Thor 4 ne zaman çıkıyor? CHRIS HEMSWORTH
Thor

Başrolde Chris Hemsworth’ün oynadığı filmde ayrıca Valkyrie rolünde Tessa Thompson da yer alıyor. Ayrıca Star-Lord rolünde Chris Pratt, Korg rolünde Waititi ve Jane Foster rolünde Natalie Portman, MCU’da 2013 yapımı “Thor: The Dark World”den bu yana ilk kez karşımıza çıkıyor.

Asgard’ın düşüşü ve “Endgame”deki olayların ardından Thor iç huzuru bulmaya çalışır, ancak Gorr’un tanrıları yok etme tehdidi tarafından engellenir.

Thor Love and Thunder https://huglero.com

Thor, görevinde Korg, Valkyrie ve Foster’dan yardım alır ve Pom Klementieff, Dave Bautista, Vin Diesel ve Karen Gillan’a ek olarak Bradley Cooper tarafından seslendirilen hayranların favorisi Rocket Raccoon’un da yer aldığı Guardians of the Galaxy ile birlikte çalışıyor. rollerini yeniden canlandırıyor.

Portman 2020’de, filmin Foster’ın insan formunda kanserle savaştığını gösterirken, aynı zamanda Mjölnir’i Mighty Thor olarak kullanacağını açıkladı. 

Waititi, filmi “şimdiye kadar yaptığım en çılgın şey” olarak nitelendirdi ve filmin hayranların en sevdiği birçok olay örgüsü noktası ve bir aşk hikayesi içereceğini ima etti.

Stan Lee ve Jason Aaron’ın çizgi romanlarına dayanan filmin senaryosu Waititi ve Jennifer Kaytin Robinson tarafından yazıldı. 

“Thor: Love and Thunder”ın yapımcılığını Kevin Feige, yürütücü yapımcıları Victoria Alonso, Louis D’Esposito ve Todd Hallowell üstleniyor.

Aşağıdaki Thor 4 Aşk ve Gök gürültüsü’nün fragmanını izleyebilirsiniz.

Görsel kredisi: Marvel Entertainment, Youtube

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu