AndroidYazılım

Seed4Me VPN Ücretsiz 6 Aylık Abonelik (Win, Mac, iOS ve Android) Mayıs 2022

Seed4.Me VPN en bilinen sanal özel ağ (Virtual Private Network) servislerinden birisi. 6 ay yasal kullanım kodu yazımızda

Seed4Me VPN ücretsiz 6 aylık promo kodları yeni kullanıcılar için uzun zamandır yayınlanmakta.

Bilmeyenler için, Seed4.Me, internet engelini kaldırmak, verilerinizi korumak veya coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerine erişim sağlamak için iyi bir anonim Sanal Özel Ağ (VPN) hizmeti.

Bu VPN aracı hem masaüstü (Windows ve Mac OS) hem de mobil ( Android , iPhone ve iPad) platformları için kullanılabilmekte ve yüklenebilir uygulamaları mevcut.

Seed4.me piyasada mevcut olan yüzlerce VPN hizmetinden birisi ve sanırım ücretsiz dağıtımda en cömert olanı da diyebiliriz. Ya da enlerden biri.

Seed4me vpn ücretsiz 6 ay abonelik alma https//huglero.com

Seed4.me başlıca özellikleri neler?

Sanal Güvenliğinizi Halka Açık Wifi Bağlantılarında Korumaya Alın

Çok seyahat ediyorsanız ve havaalanlarında veya kafelerde halka açık kablosuz ağ üzerinden sürekli olarak İnternet’e giriş yapıyorsanız, ya da AVM’lerde ücretsiz internetten yararlanıyorsanız bu VPN yazılımı, güvenli olmayan halka açık kablosuz ağ üzerinden internete erişirken kendinizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Seed4.Me VPN hizmeti, genel bir bağlantı üzerinden internet’e bağlıyken web trafiğinizi şifrelenmiş paketler haline getirir ve korur.

Bu da ilginizi çekebilir: Grammarly Premium Nedir? Ücretsiz Nasıl Alınır (2021)

Dünyanın Her Yerinde Video İzleme

Hulu, Netflix ya da YouTube gibi video akış hizmetleri sunmayan ya da yasak olan bir ülkeye seyahat ettiğinizde ya da o tarz bir ülkede yaşarken, bu engellemeyi atlamak için bu veya benzer VPN araçlarını kullanabilirsiniz.

VPN servisinin çalışma şekli basit. Bir VPN hizmeti, IP adresinizi kolayca değiştirmenize olanak tanır ve kullandığınız servislerin dünyanın gerçekte nerede olduğunuzu bilmesini engeller.

(Aslında o kadar da bilinmez değil, yasal otoriteler bu durumu kolayca atlatabildiği ve yer tespiti yapabildiği gibi, sistemi o şekilde kurulmuş olan, özellikle bir çok alışveriş siteleri VPN servisi kullanımını tespit edebilmekte, ve VPN kullanarak giriş yapmanızı engellemekte.)

Yani VPN sadece bir üst katman güvenlik önlemi olarak kullanılabilir, ve bunu bu şekilde kabul etmek en doğrusu.

Anlık lokasyon değişimi

İstanbulda ya da Kars’ta yaşarken VPN’de oturum açabilir ve IP adresinizi Chicago olarak değiştirebilir, böylece tüm internet trafiğinizin Chicago’dan geldiğinin düşünülmesini sağlayabilirsiniz.

Şu anda bu servis 17 ülkeden sunucu sunuyor: ABD, İngiltere, Kanada, Fransa, Rusya, İsviçre (torrent uyumlu), İsveç (torrent uyumlu), Ukrayna, Hollanda, İspanya, Almanya, İtalya, Hindistan, Hong Kong, Singapur , İsrail ve Güney Kore.

Başta da dediğim gibi Seed4.Me VPN, Windows , macOS, iPhone, iPad vb.  ile başlayan tüm popüler işletim sistemlerini ve cihazlarını desteklemekte.

Seed4Me VPN Ücretsiz 6 Ay Abonelik Almak:

Ücretsiz Seed4me vpn promo kodu güncel https://huglero.com

Bu promosyon yeni kullanıcılar için işe yaramakta. Seed4.Me’de zaten bir hesabınız varsa, bu promosyon için farklı bir e-posta kimliği kullanın.

Gmail dot trick, denilen Gmail hesabınızdaki karakterlerin her hangi biri arasına nokta koyarak da yapabilirsiniz. 

Tek yapmanız gereken aşağıdan promosyon sayfasını ziyaret ederek bir hesap oluşturmak.

Kupon kodunu şu şekilde girebilir ya da direk linke tıklayabilirsiniz: PASKOOCHEH

Güncel 29 Mayıs Seed4me yeni kod: PASKOOCHEH22

Bedava yasal vpn servisi, ücretsiz kod. Free vpn code https://huglero.com

Yeni bir email adresi kullanarak bir hesap oluşturun (bir e-posta adresi, şifre girin ve e-posta kimliğinizi onaylayın) ve 181 günlük abonelik kazanın.

Sonuç

Seed4.me ve benzeri VPN servislerin internette geçirdiğimiz hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor giderek.

VPN servislerinin ne kadar kaliteli oldukları da LPG kaydı tutup tutmamalarıyla alakalı bir durum. Bununla ilgili olarak da gelecek yazımda hangi VPN gerçekten kalitelidir, VPN kullanımı sizi gerçekte korur mu, ve reklam destekli ücretsiz VPN hizmetleri ne kadar sağlıklı bunlardan bahsedeceğim.

Görüşürüz!

Bu da ilginizi çekebilir: dahliaOS | Google Fuchsia Temelli Benzersiz Bir Linux Dağıtımı. Çok Güzel Olmuş

Daha Fazla Göster

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu