Güçlü Kadınların İlişkilerini Diğerlerinden Farklı Yönetmesinin 10 Sebebi

Onlarla beraber olmak, sanılanın aksine, erkeklerin hayatına değer katacak bir fırsattır...

3434
güçlü kadın https://huglero.com

Güçlü Kadınlar kendi başlarının çaresine bakmasını, günlerini kurtarsın diye başkalarına bağımlı kalmamanın önemini, her şeyden fazla bilirler. Her ne kadar, özgürlük, ülkemizde kadınlara altın tepside verildiği için çok da kıymeti bilinmese de, diğer birçok ülkelerde kadınlar, hakları ve özgürlükleri için savaşarak bugünlere geldiler ve gerçek bağımsızlığın önemini iyi biliyorlar.

Güçlü kadınlara inanıyorum. Ayakları üzerinde kendi durabilen güçlü kadınlara inanıyorum… kocasının arkasına saklanmayan, sığınmayan kadınlara… İnanıyorum ki problemlerin olduğunda, bir kadın olarak onlarla başa çıkabilirsin… kurbanı oynayıp acıtasyon yaparak saklanmaz, kendini acınası göstermezsin. Güçlü durur, mücadele edersin. Siz kadınlar, Küçücük vücutlarınızı dünyaya döndürür bütün bir evreni kalbinizde taşırsınız.

C. Joybel C.

İşin aslı güçlü kadınlar, birine bağımlı olmanın ya da birine ihtiyacı olmanın nasıl bir şey olduğunu hiç bilmezler. Çünkü ‘güçlü kadınlar’ genellikle kendi hayatlarını daim ettirmeyi çok küçük yaşlarda öğrenmek zorunda kalanlardır. Etrafınıza şöyle bir baktığınızda ve farkında olduğunuz güçlü bir kadın gördüğünüzde, hayatını biraz kurcalarsanız mutlaka onun zamanında birçok ya da en azından birkaç acı olay ya da zorlu hayat şartlarıyla başa çıkmasının gerektiğinin hikayesini duyarsınız. Zaten bu zorlu olaylarda ona yardım edecek kimse etrafında olmadığı için kendi başına bir kahraman gibi zorluklardan sıyrılıp çıkabildiği, karşılaştığı bahtsızlıkların onu çamurun dibinde tutmasına izin vermediği için bugün biz ona güçlü kadın diyoruz ya.

Güçlü kadınlar, korkusuz, gözü pek, metanetli ve güzel olurlar ve eğer siz o şanslı kişi iseniz yani o kadının hayatına kabul ettiği erkekseniz, ilişkinizde dikkate almanız gerekecek olan ve kadınınızla ilgili bilmeniz gereken bazı gerçeklikler var.

Güçlü kadınların ilişkilerini farklı ele almalarının 10 sebebi

çift https://huglero.com

10Onları kurtaracak bir ilişki aramazlar

Erkekler! Güçlü bir kadınla beraberseniz eğer, şunu aklınızdan çıkarmamalısınız ki, onlar, kimsenin onlara yardım etmeyeceğini, ya da kimsenin zor zamanlarında koşup gelip ellerinden tutup, o zor durumdan onları çıkarıp almayacağını çocukluklarında öğrendiler ve kendi kendilerini güçlüklerden kurtarmanın bir yolunu buldular.

Yani, sevgilin bugüne kadar, hiçbir zaman birinin onları zor durumdan kurtarma rahatlığını ve memnuniyetini yaşamadı, neden şimdi yaşamaya ihtiyacı olsun ki?

Bu tarz ilişkilerde, yani eğer bu tarz kadınlardan biriyle birlikteyseniz, onlar asla sizi ulaşılması gereken bir amaç olarak görmezler, yani finansal ya da duygusal anlamda bir seviyeye ulaşmak, ya da yalnızlıklarını giderecek bir arkadaş arayışı içinde değildirler. Onların sizinle beraber olmalarında, onları motive eden konular bunlar değil. Bu yüzden eğer endişeleniyorsanız, endişelenmeyin, ya da onların üzerinde baskı kurmaya çalışmayın.

Aslında, sanılanın aksine, güçlü kadınlarla yaşanan ilişkiler çok daha kolaydır sadece becerebilirseniz. Çünkü onlar, hiçbir zaman etrafında onları mutlu etmeniz için pır dönmenizi falan istemezler. Onları mutlu edebilmeniz ya da tatmin edebilmeniz için, sizden, eve ayda yüz binlerce lira getirebilen bir adam olmanızı, onlara en pahalı hediyeleri almanızı beklemezler.

Yani onların duygularına birer bekçi olmanıza gerek yok. Bu yüzdendir ki, herhangi bir kahraman beklentisi olmayan güçlü kadınlarla ilişki kurmak hem güvenli, hem de daha özgürlükçüdür.

YORUMUNU BİZİMLE PAYLAŞ

Lütfen yorumunu gir...
Lütfen Adını Gir