BlogYazılım

Artık Ücretsiz | Google Workspace Üretkenlik Araçları Herkes İçin Ulaşılabilir Hale Geldi

Google, Dokümanlar, E-Tablo, Sohbet ve diğerleri gibi tüm hizmetlerini herkes tarafından erişilebilir hale getirmeye başladı. Bu uygulamalara erişim, şimdiye kadar yalnızca Google Workspace hesaplarıyla sınırlıydı. Geçtiğimiz günden itibaren Google Workspace üretkenlik araçlarını Google hesabı olan herkes için ücretsiz hale getirdi.

Workspace servisi, başka bir Google hizmetine girdiğinizde diğer Google hizmetlerine erişmenizi kolaylaştıran profesyonel, iş ve takım çalışmasını kolaylaştırma odaklı bir hizmet. Örneğin, Gmail kullanarak bir mail yazdığınızı ve bu maile bir Google Sayfası eklemeniz gerektiğini varsayalım. Genelde yapacağınız şey, Google E-Tablosunu başka bir sekmede açmak, izinleri ayarlayıp paylaşımını açmak, bağlantıyı kopyalayıp mail içerik gövdesine yapıştırmak olurdu. 

Bu da ilginizi çekebilir: İçerik çalan site Google aramalardan nasıl kaldırılır?

Workspace hizmetiyle, başka bir sekme açmaya gerek kalmadan E-Tablolar’ı doğrudan açmak ve eklemek için genellikle kenar çubuğunda bir seçenek görürürsünüz. Workspace ayrıca belgelerdeki akıllı öneriler ve yeni “Spaces” sohbet odaları gibi bazı şık ekstra özellikler sunuyor.

Takım çalışanlarının hepsini işin gidişatıyla ilgili güncel tutmak, fikir paylaşmak ya da son seyahatinizin video ve resimlerinden Google E-Tablonuzla aile içinde yaptığınız harcamaların listesine kadar tüm önemli bilgilerinizi tek bir yerden takip etmek için Google Sohbet‘te güvenli bir işbirliği ve iş akış alanı oluşturabilirsiniz.”

Google workspace üretkenlik araçları ücretsiz oluyor https://huglero.com

Ücretsiz Google Workspace Üretkenlik Araçları:

Gmail hesabınızda Workspace aracını açmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

1: Gmail’i web tarayıcısında açın.

2: Sağ üstte profil resminizin yanında bulunan 9 noktalı menü simgesine tıklayın.

3: Aşağı kaydırın, “Sohbet” kısmına dokunun ve ardından Google Sohbet’i açın.

4: Sohbet arkadaşlarınızı ekleyip konuşmaya başlayabilirsiniz.

Google ayrıca Google Workspace Individual adlı yeni bir hizmet de sunuyor. Bu hizmet, tek başına veya çok küçük kuruluşlarda çalışan küçük işletmelere ve girişimcilere odaklanmış durumda. Bu hizmet, bu işletmelere akıllı rezervasyon hizmetleri, profesyonel görüntülü toplantılar, kişiselleştirilmiş e-posta pazarlaması ve çok daha fazlası gibi birinci sınıf Çalışma alanı yaratan yardımcı programları sunmakta.

Görsel: Google

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu