Sağlık Yaşam

Erkeklerin Sadece Sevdiklerine Gösterdiği 7 Davranış

Kendini ifade edebilmek ve bunu karşıya yansıtabilmek, bazıları için olduğundan daha kolay olabilir, ama genellikle, bir erkek bunu yaptığında, gerçekten karşısındaki kadına değer verip vermediğinden emin olabilirsiniz. Bir erkeğin kadına olan sevgisini göstermesi çok zaman alır. Bununla birlikte, eğer hareketlerine dikkat ederseniz, bazı bariz davranışları vardır ki, dikkat etmeyen için çok belli olmasa da, o gözle bakanlar için bu onların aşık olduklarını gösterir.

1) Kadınını Diğer İnsanları Dinlediğinden Daha Dikkatli Dinler

Erkekler sevdikleri insanın etrafında meraklı çocuklar gibi davranırlar. Tutkuyla bir şeye ya da birine bağlı olduklarında, onlara tam manasıyla dikkat ederler. Erkeğiniz gerçekten sizi seviyorsa, ağzınızdan çıkan her bir kelimeye, düşüncelerinize veya hislerinize dikkat edecektir, her söylediğinize yorum yapacaktır.

2) Sizin Mutluluğunuz İçin Yapabileceği Her Fedakarlığı Yapacaktır

Bu durum, onun sizi başka herhangi bir şeyin üzerinde öncelikli olarak belirlediğinin en büyük işaretlerden biridir. sizin duygunuza ve hislerinize olan saygısını çekinmeden gösterir. Sizin tercih ettiğiniz ya da istediğiniz bir şeyi, yapmak için planlarını değiştirirse, bunun anlamı sizi sevmesidir. Bu durum, onun, sizi ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutma konusundaki istekliliğini gösterir.

3) Ona Olan Sevginizin Sürekli Olması İçin Savaşır

Size aşık olan bir adam bu aşkı sürdürmek için savaşan adamdır. Sevginizi hissettiği için kendini şanslı hissediyor ve aynını size geri vermeye çalışıyor. Onun içindir ki, sizi kaybe senaryosu onun başına gelebilecek en kötü durum olurdu. Bu yüzden bu durumu engellemek için sevginizi her daim sürdürmeniz için her güçlüğü yenip, elinden geleni yapacaktır, siz de bu durumun kıymetini bilin. Ne de olsa aşırı öz güven bünyeye zarar verir.

4) Sizi Her Durumda Destekler

Bir adam sizi seviyorsa yaptığınız her işte ve davranışta, bir hatadan ya da içinde bulunduğunuz zor durumdan, topluluk içinde zora düştüğünüz andan, ne olduğu fark etmez, her şeyiyle sizi destekler ve yanınızda olur ve bunu gururla yapar. Siz de bunu hissediyorsanız aynısını ona karşı uygulayıp onu yüz üstü bırakmazsanız, ilişkinizde oluşacak ‘takım ruhu’ ikinizi hem çok mutlu edecek, hem de birbirinizin vazgeçilmezleri olacaksınız.

5) En Pasaklı Halinizde Bile Sizi Güzel Bulur

Sevginin gözü kördür, seven adamın da öyle. Bazı günlerde siz bile kendinize inanamaz çok dağıttığınızı hissedersiniz, aynanın karşısına bile geçmek istemezsiniz ya, işte bu durum onun umurunda bile değildir. Saçınızın dağınıklığı, makyajınızın olup olmaması onu hiç rahatsız etmez. Sizi gerçek anlamda siz olduğunuzdan sevdiği için, amaç sizin yanınızda olup sizi görüp dokunabilmesidir. Yani kısacası onun için her daim güzelsinizdir.

6) Ailenizle ve Arkadaşlarınızla Sizin İlgilendiğiniz Kadar İlgilenir

Çevrenizdeki arkadaşlarınız, aileniz, onun için de sizin için önemli olduğu kadar önemlidir. Onlarla ilgilenir, yardımlarına koşar. Bunu sizin gözünüze girmek için değil, gönülden onları da sahiplendiği için yapar. Abinizin doğum gününü size hatırlatırsa, ya da arkadaşınızın çocuğunu okuldan almaya giderse hiç şaşırmayın yani. Onlarla ilgili konuştuğunuzda sizi çekinmeden dinleyip saatlerce yorum yapacaktır.

7) Başkalarına Açılamadığı Zayıf Taraflarını Size Çekinmeden Anlatır

Erkekler genel olarak zayıf yanları konusunda ketumdurlar, öyle ulu orta eksiklerini insanlarla paylaşmazlar, en yakın dostlarına bile. Ne de olsa genlerinden gelen, doğada güçlü olup hayatta kalma zorunluluğu var. Ama siz onun gözünde başkasınız. Sizin yanınızda çocuk ruhu ortaya çıkacağı için, zayıf ve savunmasız taraflarını sizinle çekinmeden paylaşacaklardır.  Sizde onun başını okşayın, destek olun. Bu hareket hep ilişkinizi hem onu daha güçlü hale getirecektir.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu