BlogTeknolojiYazılım

Ücretsiz RDP Kullanabileceğiniz 13 Site

Windows XP, 2001 yılında piyasaya sürüldüğünde, Windows istemci işletim sistemine RDP‘yi (Uzak Masaüstü Protokolü) de ekledi. RDP, Microsoft’un tescilli bir protokolü ve temel olarak kullanıcılara bir ağ üzerinden başka bir bilgisayara bağlanmak için grafik arayüz sağlıyor. Temelde, protokol ‘Sunucu Tabanlı Bilgi İşlem’in kurulmasına yardımcı olur. “İstemcilerin” “sunuculara” bağlanmasına yardımcı olur – ve RDP bağlamında bu sunucular işletim sistemlerini (örn. Microsoft Windows) veya uygulamaları (örn. Sage BOB50, Microsoft Navison, vb.) Çalıştırır.

O zamandan beri, RDP teknolojisi hızla gelişti . Doğrusu, sadece birkaç kişinin gerçekten ustalaştığı karmaşık bir resim haline geldi. Buna ilave ücretsiz RDP programı ya da servisi bulmak da oldukça zor.

ücretsiz rdp siteleri 2021 https://huglero.com

RDP ne işe yarar?

 1. Uygulamaları yerel olarak çalıştırmak için işlem gücüne veya kapasitesine sahip olmayan cihazlara çözümler sunulabilir.
 2. Windows tabanlı uygulamaları iOS, Android, Windows ve hatta ince istemci cihazlarına sunabilirsiniz.
 3. Herkesin cihazını yükseltmek zorunda kalmadan bir uygulamaya daha fazla işlem kaynağı sağlayabilirsiniz. Bu size, kullanıcıların daha fazla bilgi işlem gücüne ihtiyaç duyduklarında, bilgi işlem gücünün ihtiyaç duyan gerçek iş yükleriyle ilişkilendirilebileceğini bilerek son kullanıcı cihazlarının maliyetini düşürme yeteneği sağlar.
 4. Veriler bulutta saklanabilir. Son kullanıcı cihazı arızalanırsa veya kaybolursa veya çalınırsa, verileriniz güvende kalır.
 5. Yeni cihazlar için konfigürasyon süresi büyük ölçüde azaltılır. Uygulamalar veya masaüstü buluttan teslim edildiğinden ve yerel cihazda depolanmadığından, yeni bir cihaz kurulduktan sonra kullanıcılar yalnızca uzak uygulamalarına veya masaüstlerine yeniden bağlanabilir ve işe dönebilir.

Bu da ilginizi çekebilir: 2021 Ücretsiz Udemy eğitimleri (sürekli güncel)

Ücretsiz RDP sunan servisler

Aşağıdaki siteler günümüz itibariyle ücretsiz RDP hizmeti sunmakta. Kimileri hesap oluşturma sırasında sanal kart gerektirebilir. Ama bu bedava RDP sitelerini promosyonları bitmeden kullanın.

 1. https:/ /vpswala .org/
 2. https:/ /my.letscloud .io/sign-up/
 3. https:/ /developer .rackspace.com/
 4. https:/ /www.vultr .com/
 5. https:/ /www.cloudsigma .com/
 6. https:/ /www.digitalocean .com/
 7. https:/ /ezywatch .com/freevps/
 8. https:/ /yellowcircle .net/
 9. https:/ /www.ctl .io/free-trial/
 10. https:/ /www.ihor .ru/
 11. https:/ /www.neuprime .com/l_vds3.php
 12. https:/ /www.apponfly .com/en/
 13. https:/ /www.skysilk .com/
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu