AndroidBlog

Google Play’deki En Pahalı Oyun ve Uygulamalar – 2021

Google Play’deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play’den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Şaka şaka, elbette neyi alacağınız konusunda özgür olmanızla beraber, biz uyarmış olalım ve aşağıdaki en pahalı Google Play oyunları ve uygulamaları listemize devam edelim.

Google Play Store‘de Android platformu üretilmiş 2 milyondan fazla uygulama var. Bunların % 45’i ücretsiz ve uygulamaların geri kalanı ortalama 7 ila 25 TL arasında gezmekte. Binlerce lira olan birkaç başka uygulama var ve şaşırtıcı bir şekilde çoğu çöp ve dolandırıcılıktan başka bir şey değil.

Zaten daha önce Google Play’den virüslü olduğu gerekçesiyle bir çok uygulama silinmişti.

Yasal Sorumluluk Reddi: Buradaki oyun ve uygulamalarla ilgili yazılar benim şahsi yorumlarımdır. Uygulamaların geliştiricilerinin işlerini aksatmak için değil, okuru bilgilendirmek amaçlı yazılmıştır. Satın alıp almamak insanların kendi inisiyatifinde olan bir davranıştır.

Anti-Virus for Android 2021 134.99 TL

En pahalı Google Play uygulamaları listemizin en ucuzu bu Antivirüs uygulaması.

2021 03 02 01 04 51 Anti Virus for Android 2021 Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Basarsoft NextGen 164.99 TL

2021 03 02 00 59 22 Basarsoft NextGen Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Başarsoft’un kısmen başarılı Navigasyon uygulaması. Kısmen başarılı dememin nedeni de yorumlarda çok şikayet olması. Google maps’i es geçip diğer navigasyon uygulamalarına güvenmek elbette tercih sebebidir ve Başarsoft da yılların tecrübesine sahip bir şirket. Yükleyip denemek isteyebilirsiniz. Ancak bilmediğiniz bir şehirde sıkışık trafikte gergin haldeyseniz ve tek güvendiğiniz kaynak önünüzde açık navigasyonsa, yolu yanlış göstermesi ve sizi olmadık bir yere sokması trafikte en sinir bozucu olaylardan birisidir.

Bir navigasyon ugulamasının doğruluk payını artıran en önemli etken anlık ya da en kısa zamanda güncellenmesidir. Çünkü günümüzde hemen hemen tüm şehir ve ilçelerde yol, tramvay inşaat çalışmaları yapılmakta. Bunların sonucunda yollar ve kavşaklar birden değişebilmekte. Önceki yıllarda Konya’da bir adrese gidebilmek için aynı yerden 5 defa geçtiğimi hatırlıyorum. Çünkü navigasyonun bana dön dediği yerde artık bir tramvay durağı vardı, diğer dön dediği yerde ise araç girişini engelleyen dubalar.

Guru Maps Pro – Offline Maps & Navigation 185.07 TL

Türkçe desteği olmayan ve bu yüzden satın almanıza ya da indirmenize gerek olmayan ama yine de pahalı olan diğer bir navigasyon uygulaması. Kullanan varsa yorumlarda tecrübelerini paylaşabilir.

2021 03 02 01 00 00 Guru Maps Pro Offline Maps Navigation Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Dr.Web Security Space Life 199 TL

Telefonunuz için bir güvenlik uygulamasına verecekseniz Dr.Web gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz bir güvenlik uygulaması. Yılların tecrübesine sahip hem hafif hem de başarılı bir uygulamadır. 200TL gibi bir fiyata satılan bu Dr. Web Security Space Life, adından da anlaşılacağı gibi hayat boyu lisans sunmakta.

Özellikleri kısaca şöyle;

  • • Hızlı ya da tam sistem taramaları gerçekleştirir; İsteğe bağlı dosya ve klasörleri tarar. Gerçek zamanlı sistem taraması sağlar.
  • • Origins Tracing™ teknolojisini kullanarak, yeni, bilinmeyen zararlıları tespit eder.
  • • SD kartlara, Windows çalıştıran cihazlar için tehlikeli olabilecek otomatik çalışan dosyalar ve Exploit.Cpllnk bulaşmasına karşı koruma sağlar.
  • • Tespit edilen tehditleri karantinaya taşı. Karantinaya taşınmış dosyaları geri yükler.
  • • Sistem performansını minimum düzeyde etkiler.
  • • Batarya kaynaklarını ekonomik kullanır.
  • • Virüs veri tabanı güncellemeleri küçük boyutta olduğu için veri trafiğini ekonomik hale getirir.

Anti-spam

istenmeyen aramalar ve SMS mesajlarından kaçınmanızı sağlar

Hırsızlık önleme

Kaybolan ya da çalınan mobil cihazınızı bulmaya yardımcı olur, ve, eğer gerekliyse, uzaktan mahrem bilgilerinizi siler.

Cloud Checker

Cloud Checker filtresi istenmeyen İnternet sitelerine erişimi kısıtlayacak. Çeşitli kategorilere göre (uyuşturucu, şiddet, vb.) önerilmeyen ya da potansiyel olarak tehlikeli sitelere erişimi engelle.

Güvenlik denetçisi

• Cihazı, güvenlik sorunlarını tespit etmek için tetkik eder ve bunlara yönelik çözümler sunar.

Güvenlik duvarı

Uygulamaların ağ aktivitesini kontrol eder.

Güvenlik duvarı, Android 4.0 ya da daha üstüyle uyumludur.

Fidye yazılım kilitlerini kaldırır

Fidyeci yazılım tarafından kilitlenerek ele geçirilmiş bir cihazın kilidini açar
• Kilitli cihazlarda bile zararlı işlemleri sonlandırır.
• Henüz Dr.Web virüs veritabanında olmayan kilitleyicileri bile temizleyebilir.
• Veriyi kurtarır; hackerlara fidye ödeme ihtiyacı kalkar.

2021 03 02 01 04 25 Dr.Web Security Space Life Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Medical Surgical Nursing Quiz Prep Pro 204.99 TL

Bu ve takip eden bir çok pahalı uygulama medikal, ve cerrahi alanlarda geliştirilmiş anatomi ya da sınava hazırlık uygulamaları. Kullanmadığım için yorum yapamıyorum. O yüzden kullanan varsa, ne kadar faydalı olduklarını yorumlarda bildirebilir.

2021 03 02 00 58 02 Medical Surgical Nursing Quiz Prep Pro Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Human Anatomy Atlas 2021: Complete 3D Human Body 229.99 TL

2021 03 02 01 11 34 Human Anatomy Atlas 2021 Complete 3D Human Body Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

İnsan Anatomisi Atlası, mevcut en eksiksiz insan anatomisi atlasının yanı sıra öğrenmesi hızlı ve kullanımı kolay reklamsız bir deneyim sunuyor. Temel satın alma, parçalara ayrılabilen tam erkek ve dişi brüt anatomi modellerini, ortak kas hareketlerini, belirli mikro anatomi modellerini ve örnek animasyonları içermekte. Ek uygulama içi satın alımlar, atlası daha ayrıntılı 3D dental modelleri ve fizyolojiyi ve yaygın patolojileri açıklayan animasyonları içerecek şekilde genişletebiliyor.

Dental Technician Laboratory (offline) 279.99 TL

2021 03 02 01 11 06 Dental Technician Laboratory offline Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Diş Teknisyeni Laboratuvarı (DTLab) iş akışınızı daha iyi organize etmenize yardımcı olan bir program. Programın işlevselliği benzersiz; rahat bir sipariş yöneticisiyle birlikte, günün iş yükünü gösteren ve muayene başlangıç veya bitiş tarihini bildiren bir takvim size yardımcı oluyor. Program diş klinikleri tarafından kullanıma uygun.

5-Minute Emergency Med Cons 5e – 287.99 TL

2021 03 02 00 49 28 5 Minute Emergency Med Cons 5e Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

600’den fazla klinik problemle ilgili en önemli bilgileri içeren bu metin, acil serviste teşhis ve tedaviye kesin bir rehber sağlamaya kendini adamış tanınmış pratisyen klinisyenler tarafından yazılmıştır.

Tintinalli’s Emergency Medicine Manual 8th Edition 339.99 TL

2021 03 02 01 00 07 Tintinallis Emergency Medicine Manual 8th Edition Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Tüm hastalık durumlarında, acil tıp, tam spektrum kapsayan – Yetişkin ve Pediatrik – bu tamamı renkli kılavuz, klinik özellikler, tanı ve ayırıcı ve acil durum yönetimi ve karar vermeye odaklanmaya özlü bölümden oluşmaktadır.

Clinical Anesthesia Procedures 354.99 TL

2021 03 02 00 58 38 Clinical Anesthesia Procedures Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Bu güçlü araç, preoperatif ve postoperatif anestezi prosedürleri için bir hızlı okuma biçiminde kanıtlanmış klinik rehberler içermekte. 

Nelson Textbook of Pediatrics – 431.99TL

2021 03 02 00 50 58 Nelson Textbook of Pediatrics Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

75 yılı aşkın bir sürenin ardından Nelson Textbook of Pediatrics, pediatrik bakımın her yönüyle ilgili kesin, son teknoloji cevaplar için vazgeçilmez kaynağınız olmaya devam ediyor. Bilimdeki yeni gelişmelerin yanı sıra ve zamanın güncellenen pediatrik uygulama sanatını da kucaklayan bu klasik referans, dünya çapında pediatrik sağlık hizmetlerinde yer alan pratisyenlerin ve diğer bakım sağlayıcıların muazzam biyolojik yelpazeyi etkili bir şekilde ele almak için çocuklarımızın ve gençlerimizin karşılaşabileceği psikolojik ve sosyal sorunları anlamaları gereken temel bilgileri sağlamakta.

Cusp Dental Clinic Software 469.99 TL

2021 03 02 01 10 52 Cusp Dental Clinic Software Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Color Atlas & Synopsis of Pediatric Dermatology 3E 539.99

2021 03 02 01 03 02 Color Atlas Synopsis of Pediatric Dermatology 3E Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Golfshot Plus: Golf GPS 579.99 TL

2021 03 02 00 54 20 Golfshot Plus Golf GPS Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

The Color Atlas of Internal Medicine 679.99 TL

2021 03 02 01 03 07 The Color Atlas of Internal Medicine Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

AntiVirüs for Android Life-Lic. 689.99 TL

En pahalı Android Antivirüs uygulamasının hayat boyu lisanslı sürümü. Telefonunuz kaybolduğunda takip eden, kilitleyen özellikleri var. Bu özellikler ücretsiz güvenlik uygulamalarında da var ama, yorumları okuyup denemek isteyebilirsiniz. Ama benim tavsiyem daha çok rüştünü ispatlamış Avast, Kaspersky, Dr, Web gibi uygulamarı tercih etmeniz yönünde olacaktır.

2021 03 02 01 06 29 AntiVirus for Android Life Lic. Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Weinberg’s Color Atlas Of Pediatric Dermatology 5E 809.99 TL

2021 03 02 00 51 33 Weinbergs Color Atlas Of Pediatric Dermatology 5E Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Rudolph’s Pediatrics, 23rd Edition 839.99 TL

2021 03 02 00 53 32 Rudolphs Pediatrics 23rd Edition Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Atlas of Pediatric Emergency Medicine, 3rd Edition 1149.99 TL

2021 03 02 01 00 30 Atlas of Pediatric Emergency Medicine 3rd Edition Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

iVIP Black 1300 TL

İddia ettiğine göre size VIP insan muamelesi yapan bir uygulama. Ne yaptığını çok anlayamadım ama çok paranız var ama etrafınızda size ‘özel insan’ muamelesi yapan kişiler yoksa bu programı satın alıp şansınızı deneyebilirsiniz.

2021 03 02 01 10 18 iVIP Black Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Most Expensive Chat 1329 TL

En pahalı sohbet uygulaması bu değil. Aşağıda biri daha var.

2021 03 02 00 56 54 Most Expensive Chat Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

The Atlas of Emergency Medicine, 5th Edition 1329.99 TL

2021 03 02 01 01 16 The Atlas of Emergency Medicine 5th Edition Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

En pahalı Google Play Oyunu

Bu ve ardından gelen bir kaç oyun da listemizin en Pahalı Google Play Store oyunu oyunu olarak müşterisini beklemekte. Oyunlardan öyle yüksek GFX efektleri, açık dünya senaryoları falan beklemeyin. 3 -5 dakika vaktinizi öldürebileceğiniz uyduruk ve bedava binlerce oyundan sadece birisi ama sadece fiyatıyla öne çıkıp sizden kurbanlık koyun parası istemekte. Most expensive game treasure gold, en pahalı Google Play oyunu olarak karşımıza çıkmakta.

Most Expensive Game Treasure Gold 1329 TL

2021 03 08 01 22 23 Window https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Most Expensive Clicker 1329.99 TL

Hadi diğerleri yine oyun. Ya bu? Sadece bir butona basmak amaç. Basınca da kainatın sırlarını sizle paylaşmıyor. Sadece basmış oluyorsunuz. Oldukça akıllıca. Şaşırtıcı olan ise 5 defa yüklenme sayısı olması. Büyük ihtimal geliştirici kendisi yükleyip denedi. Ya da bir ara ücretsiz yaptı uygulamayı.

2021 03 08 01 21 50 Window https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Lousy Airplane! – Most Expensive Game 2020 1329 TL

İşte bir diğer falan filan oyunu…

2021 03 02 01 08 29 Lousy Airplane Most Expensive Game 2020 Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

Most expensive Horror game 1329 TL

2021 03 02 01 08 20 Most expensive Horror game Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

En pahalı Google Play uygulaması

RICH 13.370 TL

Rich, bir diğer para söğüşleme uygulaması ve Google Play’deki en pahalı uygulama. ‘Sadece zengin insanların kullanacağı bir sohbet programı’ yazmış altına geliştirici. E tabi bazı mantık hataları var. Bunu alacak zengin insanların önce gidip başka zengin insanlarla tanışıp telefondan yazışma yapacak kadar arkadaş olmaları ve onları da satın almaya ikna etmeleri gerekiyor. Diğer türlü millet Whatsapp kullanırken kendi başlarına en pahalı chat programıyla baş başa kalabilirler.

Yani kısacası kenarda çok paranız var, ancak bu parayı hiç kullanmaya niyetiniz yok ve ne yapsam da savurup atsam diyorsunuz. Bu uygulama tam size göre.

Onun dışında uygulamada her hangi bir özellik, ne bileyim, aşırı güvenli şifreli mesajlaşma ya da şu ya da bu özellik gibi bir konudan bahsedilmemiş. Yani geliştirici arkadaş sadece parayı sizden istiyor o kadar.

2021 03 02 00 55 33 RICH Google Playde Uygulamalar https://huglero.com/google-playdeki-en-pahali-oyun-ve-uygulama-hangisi/ Google Play'deki en pahalı oyun ve uygulamaları kimileri zevkine denemek için, kimileri de sadece meraktan aramakta. Pahalı uygulamaların çoğunluğu tıp ve anatomi konuları üzerine olmakla beraber, Google Play'den para kazanma potansiyelini bilen uyanıklar da elbette boş durmayıp kendi uyduruk oyun ve uygulamalarını en uçuk fiyatlardan listelemekteler. Siz de bir kaç dokunuşla dolandırılmak isterseniz elbette bu uygulamalardan bazılarını satın alıp deneyebilirsiniz.

En pahalı Google Play oyunu ve uygulaması listemiz bu kadardı. Eğer ilave etmek istediğiniz daha pahalı uygulamalar varsa yorumlarda ilave edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu