Blok Başlığı

sercan çiftçioğlu,ziraat mühendisi sercan çiftçioğlu,ziraat mühendisi iletişim,sercan çiftçioğlu ziraat mühendisi iletişim,zir. müh. sercan çiftçioğlu https://huglero.com/

Tarım sektördeki 11 yıllık geçmişimle ÇİFTCİOĞLU TARIM DANIŞMANLIĞI’NI kurdum ve 2018 yılından bu yana hem ziraat mühendisliği ve tarım danışmanlığı işimi yaparken hem de Huglero‘da tarım ve bahçecilik üzerine yazılar yazıyorum ve ziyaretçilerime yardımcı olmaya çalışıyorum.

Ağırlıklı olarak tecrübem, profesyonel anlamda sorunları çözmede, ekip koordinasyonunu ve memnuniyetini artırmada ve genel operasyonel iyileştirmeleri sağlama üzerine.

Bunların içinde yönetilen projelerle sürekli olarak maliyetten tasarruf ederken, kârlılık oranını artırmak, uygun arazi işleme, toprak koşulları ve su kalitesi hakkında arazi sahipleri ve işletmelerle iletişim kurmak, mahsul tesislerini onarma ve iyileştirme gibi yapılanmalara öncülük etmektir.

Aydın, Kuyucak’ta doğup büyüdüm ve Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden mezun oldum.

Sertifikalarımı burada görebilirsiniz. 

Çeşitli ilaç, gübre ve biyoteknik alanlarda faaliyet gösteren Anadolu Etap firma/şirketleri ile ortaklaşa Ar-Ge çalışmaları için deneme parsellerinin hazırlanması, çalışmaların izlenmesi ve raporlanması görevlerini yürüttüm.

2018 – 2020 yılları arasında Çanakkale/Denizli’de işletme, bahçe bakım planlama ve takip süreçlerinde sorumluluk alarak yönetim ve idare süreçlerinde bulundum.

2020 tarihleri ​​arasında Anadolu Etap Penkon’da çalıştıktan hemen sonra Polen Tohumculuk A.Ş.’de İş Geliştirme Koordinatörlüğü görevini yerine getirdim. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan tohumluk üretim alanlarında görev aldım.

Şu anda Azerbaycan’da bulunan bir şirkette tarım arazilerinin sorumluluğunu yürütmekteyim.

Linkedin: Sercan Çiftçioğlu

Blok Başlığı